برای اشتراک مقالات تان با این ایمیل در ارتباط باشد

codegreenafg@gmail.com

سلام خوش آمدین به بخش بلاگ هایمان

در این بخش از وب سایت، از شما دعوت می کنیم تا متون و مقالات الهام بخش خود را با جهان به اشتراک بگذارید. کلمات شما این قدرت را دارند که بالای مردم در هر گوشه و کناری این جهان تاثیر بگذارد ، الهام بخشند و در ادامه آنها را با شما متصل کنند .

بنابراین، اگر داستانی برای گفتن، تجربه ای برای به اشتراک گذاشتن، یا ایده ای برای انتشار دارید، مفتخریم که شما را در این مسیر کمک نمایم . با هم می توانیم فضایی ایجاد کنیم که زیبایی زبان را تجلیل کنیم و تبادل نظر را تشویق کنیم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا متن های خود را به اشتراک بگذارید و اجازه دهید کلمات شما نوری را بر جهان بتابانند.

مقالات کود سبز :
CodeGreenAfg's Blogs

...
صحت روان و دختران افغان

در وضعیت فعلی و شرایط چالش برانگیز افغانستان، مراقبت از سلامت روان مهم تر می شود. این مقاله بر اساس بحث های قبلی ما است تا به طور خاص به چالش های جوانان افغان، به ویژه دختران، با توجه به رویدادهای اخیر که با آن مواجه هستند، بپردازد.

بیشتر بخوانید
...
technology

AI, or artificial intelligence, refers to the development of computer systems that can perform tasks that typically require human intelligence, such as perception, learning, reasoning, and decision-making.

Learn More
...
Best Study Methods

The best study methods vary from person to person, but generally involve active learning techniques such as practice testing, spaced repetition, and summarizing key concepts. It's also important to create a distraction-free study environment .

Learn More
...
Why Readers Are The Best ?

Reading can expose people to new ideas, perspectives, and experiences, which can broaden their understanding of the world and enhance empathy . reading can reduce stress and promote relaxation, leading to better mental health outcomes..

Learn More

مقالات دختران افغان
Afghan Girls' stories

...
من دختر افغانم

شعر زیبای ملالی در مورد شجاعت و عزم زنان افغان،این شعر داستان تلاش و مبارزه دختران افغان را به تصویر می‌کشد. که نمادی از قدرت و استواری هستند که با دانش و شجاعت با جنگ و چالش‌ها مقابله می کنند و در پی رسیدن به آرمان‌هایش بی‌وقفه تلاش می‌کنند.

Learn More
...

Story of Raihana and Kabul Trio

Discover the journey of Raihana Reha, an Afghan musician who defied societal norms and overcame immense challenges to pursue her passion for music.

Learn More
...
دلنوشته ای از دختر محروم از آموزش

فرشته هاشمی دختری افغان که در مورد زندگی و رویاهایش در دوره طالبان می نویسد. فرشته این مقاله "دلنوشته ای از دختر " را در قالب نامه برای جامعه جهانی نوشته و از آنها در خواست می کند که صدایی برای دختران افغان باشند.

Learn More
...
A heart-written piece from a girl deprived of education

Frishta Hashimi is an Afghan girl who writes about her life and dreams during the Taliban period. In this article, titled "A Girl's Diary," Frishta writes a letter to the global community and asks them to be a voice for Afghan girls.

Learn More